Canal + Netflix pierwszy w Polsce

W rezultacie od (3 listopada) oferowane razem w jednym pakiecie, w pierwszym w kraju, przez platformę DTH Plaforma Canal +.

Komentując rozwój, Edyta Sadowska, CEO i DG Canal + w Polsce, powiedziała: „Zgodnie z zapowiedziami, dziś łączymy Netflix ze światem Canal +, tworząc dla naszych subskrybentów najlepszą i najbardziej kompletną ofertę dostępu do transmisji na żywo i na zapotrzebowanie treści na polskim rynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego partnerstwa, które umacnia nas jako wiodącego dostawcę treści premium ”.

Rene Rummel-Mergeryan, dyrektor ds. Rozwoju biznesu. Netflix dodaje: „Nigdy wcześniej polscy klienci nie mieli łatwego dostępu do treści z Canal + i Netflix razem, na jednej platformie, od jednego dostawcy i przy tak atrakcyjnej cenie. Cieszymy się, że znaleźliśmy partnera w Canal +, który, podobnie jak my, zawsze stawia interesy i wygodę klientów na pierwszym miejscu ”.

Połączoną ofertę Canal + / Netflix można otrzymać w trzech pakietach. Najbardziej wszechstronny jest Superpremium 4K, który zapewnia dostęp do Netflix Premium (na czterech ekranach w 4K) przez 12 miesięcy bezpłatnie, a także 180 kanałów telewizyjnych, w tym 10 z Canal + oraz dekoder UltraBOX +. Pakiet kosztuje 139,99 PLN (32,55 EUR) przez pierwsze 12 miesięcy, a następnie 182,99 PLN miesięcznie.

Pozostałe dwa pakiety – Comfort + i Extra + – zawierają Netflix Standard bezpłatnie przez pierwsze sześć miesięcy. Za dodatkowe 9 PLN miesięcznie klienci będą mogli zmienić Netflix Standard na Premium.

Wszystkie paczki są objęte 24-miesięczną umową.

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

MobiSerwis