Sat/Dvb-t

Istnieje obecnie kilku podstawowych dystrybutorów anten satelitarnych i telewizji satelitarnej. Do najbardziej podstawowych zalicza się Nka, Polsat czy też UPS. Samo zamówienie usług u tych operatorów to nie wszystko. Trzeba posiadać również odpowiednią wiedzę z zakresu instalacji anten satelitarnych. Inną opcją jeżeli nie interesuje państwa tak duża liczba kanałów a dysponują państwo tylko i wyłącznie starszym typem odbiornika telewizyjnego jest cyfrowa telewizja naziemna. W naszej ofercie znajduje się cała gama różnego rodzaju sprzętu służącego do instalacji anten satelitarnych, cyfrowej telewizji naziemnej.

W przypadku tej drugiej nowe telewizory dostosowane są do jej odbioru bez żadnych dodatkowych urządzeń natomiast starsze wymagają specjalnych dekoderów dvb-t.W przypadku naziemnej telewizji cyfrowej nadawanych jest aktualnie ponad dwadzieścia kanałów co w przypadku mniej wymagających widzów jest ilością wystarczającą. Jeżeli chodzi o telewizję satelitarną to większość operatorów dostarcza co najmniej kilkadziesiąt różnych kanałów w zależności od pakietu, z którego państwo skorzystają. Jeżeli są państwo zainteresowani zakupem tego rodzaju sprzętu to nasi fachowcy będą państwu w stanie pomóc.

Nasi specjaliści zajmują się między innymi :
– montażem anten satelitarnych wszystkich rodzajów m.in. platform polsatu, nki czy też telewizji na kartę.
– odpowiednim konfigurowaniem anten satelitarnych
– montażem całych zestawów kina domowego łącznie z telewizorem jak i głośnikami
– analizą i usuwaniem podstawowych usterek związanych z antenami satelitarnymi i dekoderami dvb-t.

Zapraszamy do skorzystania z porad naszych specjalistów. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie państwa z usług dlatego też ciągle inwestujemy w ten aspekt naszej działalności.

 

MobiSerwis