Amazon Prime Video rozszerza się na Polskę

T-Mobile stał się pierwszym operatorem w Polsce oferującym klientom Amazon Prime Video.

Od początku tego miesiąca obecni lub nowi subskrybenci Magenty 1 lub abonenci innych usług mobilnych mogą otrzymywać Amazon Prime Video za PL13 (2,97 EUR) miesięcznie i płacić za to za jeden rachunek T-Mobile. Będą mogli skorzystać z siedmiodniowego okresu promocji, a po aktywacji usługi uzyskać dostęp do Prime Video za pośrednictwem odbiornika T-Mobile.

Komentując rozwój, Frederic Perron, członek zarządu rynku prywatnego w T-Mobile Polska, powiedział: „Konsekwentnie rozwijamy naszą konwergentną ofertę ze starannie dobranymi produktami najwyższej jakości. Decyzja o włączeniu Amazon Prime Video do naszej oferty była naturalną konsekwencją tego podejścia. Bardzo się cieszymy, że T-Mobile jest pierwszym operatorem w Polsce, który zapewnia klientom dostęp do pełnych doskonałych produkcji biblioteki Amazon Prime Video ”.

T-Mobile Polska twierdzi również, że planuje stworzyć szeroką gamę pakietów łączących Amazon Prime Video z innymi usługami telekomunikacyjnymi i rozrywkowymi. Nowa oferta jest częścią długoterminowej strategii firmy, w ramach której T-Mobile będzie oferować klientom coraz szerszy zakres usług, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju produktów domowych.

Ponadto wprowadził nowy interfejs dla telewizora z Androidem i odbiornika 4K HDR, który zapewnia bardziej intuicyjny dostęp do usług telewizyjnych i wideo. Oprócz Prime Video są to między innymi Netflix, YouTube, Ipla i Eleven Sports.

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

MobiSerwis