Monitoring

Nasza firma jest specjalistą w zakresie montażu monitoringu w Gorzowie Wielkopolskim i nie tylko – zajmujemy się jednak nie tylko montowaniem, ale i dystrybucją urządzeń, które służą do monitoringu IP. Nie wykluczamy także zleceń związanych z telewizją przemysłową – wręcz przeciwnie, z przyjemnością służymy pomocą osobom, które chcą skorzystać z takowej usługi. Zapewniamy także kompleksową instalację telewizji dozorowej wykonany przez naszych pracowników zawsze staje na wysokości zadania. Priorytetem dla nas jest takie zainstalowanie monitoringu, aby nasi klienci niezmiennie cieszyli się z wysokiej jakości obrazu.

Doświadczenie i wiedza

Montaż monitoringu i instalacja to nie koniec naszej obsługi – nigdy nie zostawiamy naszych klientów samych sobie. Chcąc odpowiedzieć na wysokie wymagania odbiorców naszych usług po zakończonym montażu gwarantujemy szkolenie delegowanym pracownikom. Dzięki przekazanym przez nas wskazówkom wszyscy będą wiedzieć jak w prawidłowy sposób obsłużyć takowy system. Polecamy się!

Opieka serwisowa naszej strony również jest możliwa – jeśli tylko nasz klient ma takie życzenie. Jedno jest pewne – z naszej strony można bez względu na wszystko liczyć na instrukcję obsługi wraz z gotowym zestawem do monitoringu.

W naszej ofercie można liczyć ponadto na montaż:

  • monitoringu typu klasycznego
  • monitoringu klatek schodowych
  • kompleksowych systemów monitoringu
  • kamer dla domowego monitoringu
  • monitoringu bezprzewodowego w domu
  • zestawów do monitoringu obiektów
  • monitoringu wizyjnego

Bez względu na to czego Państwo potrzebują gwarantujemy kompleksowe wykonanie zlecenia oraz najlepszą cenę na rynku. Dzięki temu, iż oferowane przez nas systemy monitoringu oferują inteligentne technologie mogą być Państwo pewni, iż poprzez ich zamontowanie liczba osób do nadzorowania budynku i obsługi systemu zostanie znacznie zmniejszona, co pociągnie za sobą liczne oszczędności.

Cennik montażu instalacji monitoringu.
Cena montażu instalacji monitoringu w głównej mierze zależy od kosztu użytych do jej wykonania urządzeń oraz przewodów. Instalacja monitoringu jest inwestycją na lata więc zalecamy montaż urządzeń dobrej jakości. Firma Mobiserwis  do wykonywania swoich instalacji stosuje urządzenia oraz przewody tylko sprawdzonych i renomowanych producentów. Nie warto samemu kupować najtańszych i nie sprawdzonych kamer, rejestratorów a potem samemu próbować ich instalować. Obecne produkowane systemy monitoringu renomowanych producentów są bardzo zaawansowane technologicznie w różnorodne funkcje umożliwiające uzyskanie jak najlepszego obrazu z kamer, czasu zapisu, oraz inteligentnego monitoringu. Mogą nie być w pełni wykorzystane jeżeli montażu dokona nie przeszkolona do tego celu osoba. Konfigurujemy kamery za pomocą wielofunkcyjnego testera CS-88-70H.

W razie jakichkolwiek pytań tudzież wątpliwości odnośnie do naszych usług zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy.

 

MobiSerwis