Tuner Ferguson Ariva 175 COMBO

Tuner Ferguson Ariva 175 COMBO to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje uniwersalnego odbiornika telewizyjnego. Oferuje on dostęp zarówno do telewizji satelitarnej w standardzie DVB-S2, jak i naziemnej telewizji cyfrowej nadawanej w standardzie DVB-T.

Jedną z najważniejszych zalet tego tunera jest jego wszechstronność. Dzięki temu, że obsługuje standard DVB-T2 z kodowaniem H.265/HEVC 10bit, umożliwia odbiór programów w najnowszej generacji telewizji cyfrowej. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się lepszą jakością i zasięgiem programów nadawanych w tym standardzie.

Ferguson Ariva 175 Combo jest również wyposażony w dwie głowice, co pozwala na jednoczesne oglądanie jednego kanału i nagrywanie treści drugiego z oglądanych kanałów. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad swoimi ulubionymi programami telewizyjnymi.

Pilot zdalnego sterowania RCU-76, który jest częścią zestawu, umożliwia wygodne sterowanie odbiornikiem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu dzięki łączności Bluetooth. Nie musisz już „celować” w odbiornik, aby go obsługiwać.

Dodatkowo, tuner Ferguson Ariva 175 Combo oferuje szeroką gamę obsługiwanych kontenerów i kodeków, co zapewnia bezproblemowe odtwarzanie większości plików multimedialnych. Możesz więc cieszyć się swoimi ulubionymi filmami, zdjęciami i muzyką na dużym ekranie telewizora.

Nie można również zapomnieć o niskim zużyciu energii tego tunera. Pobór prądu w stanie czuwania nie przekracza 0,5W, co oznacza, że nie musisz martwić się o nadmierny wpływ na swoje rachunki za prąd.

Wszystkie te funkcje sprawiają, że tuner Ferguson Ariva 175 Combo to prawdziwe centrum multimedialne dla Twojego domu. Bez względu na to, czy chcesz oglądać telewizję satelitarną czy naziemną telewizję cyfrową, czy też cieszyć się swoimi ulubionymi multimedium, ten tuner spełni Twoje oczekiwania.

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

MobiSerwis