PHU Saturn projekt 800+

Firma PHU Saturn z Komprachcic postanowiła zaangażować się w poprawę jakości sygnału odbieranego za pośrednictwem anten satelitarnych w Polsce. I tak powstał nowy projekt pod nazwą „Projekt 800+”, który jest popierany przez MobiSerwis.

W związku ze zmieniającymi się standardami dla sygnału cyfrowej telewizji satelitarnej, minimalna wielkość anteny satelitarnej na obszarze Polski nie powinna być obecnie mniejsza niż 80cm. Zbyt mała antena przy złych warunkach atmosferycznych (np. deszcz, śnieg, silne zachmurzenie) powoduje zniekształcenie lub całkowity zanik obrazu.

Wielu z nas montowało anteny satelitarne 60-70cm w czasach telewizji analogowej. Zwykle są to stare anteny Wizji TV, Cyfry+ lub Polsatu 2 Cyfrowego. Tak naprawdę to większość z nich pokrywa ruda rdza a lustra są powyginane od wiatru, niekiedy są tak zniszczone że brakuje ramienia czy konwertera. Często pozostawione bez opieki wiszą sobie, szpecą budynek i czekają aż zostaną zdjęte.

W dobie telewizji cyfrowej wymagania co do instalacji telewizyjnej są bardzo wymagające. Powiedzmy sobie wprost „działa lub nie działa” Jeżeli już mamy obraz to najczęściej zmienia się na ekranie w piksele przy małej czaszy (60-70cm) lub złym ustawieniu anteny. A gdy już pada to niema szans na odbiór telewizji satelitarnej.  Jeżeli masz taki problem zapraszam do wypełnienia formularza. Klienci który wypełnią formularz firma przygotowała specjalne rabaty, promocje.   

Dla wybranych klientów Saturn posiada ograniczoną pulę dedykowanych anten 80cm za 1 zł i dodatkowo darmową wymianę.

PORA NA ZMIANĘ!!! OCZYŚĆMY NASZE ŚRODOWISKO Z ZARDZEWIAŁYCH ANTEN. PRZYGOTUJMY NASZE INSTALACJE POD JAKOŚĆ 4K I 8K.

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter

 

 

 

 

 

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter

Leave a Reply

MobiSerwis