Samsung usuwa smart iptv

Firma Samsung niedawno usunęła SMART IPTV i kilka aplikacji ze Sklepów Samsung. W rzeczywistości nie było oficjalnego ogłoszenia, dlaczego tak się dzieje? Samsung planuje zainstalować więcej usług Apple TV  i Casting i chociaż nie jest to jasne,  to nie znamy  powodu, dla którego usunęli SMART IPTV ze swojego sklepu. Samsung TV jest teraz po prostu nie SMART, tylko telewizor z Youtube , Netflix i Amazon Prime .

Użytkownicy, którzy kupili telewizory SAMSUNG dla aplikacji SMART IPTV, są bardzo rozczarowani. Wielu użytkowników już kupiło Usługi IPTV i zainstalowało je w SMART IPTV, teraz staje przed faktem, że SMART IPTV najprawdopodobniej zostanie usunięty podczas następnej aktualizacji lub przywróceniu ustawień fabrycznych telewizora/

Użytkownikom z SMART IPTV już zainstalowanym w telewizorze nie zaleca się resetowania telewizora SAMSUNG i wyłączenia AUTOMATYCZNEJ AKTUALIZACJI. Spowoduje to odinstalowanie SMART IPTV i użytkownik będzie musiał zainstalować aplikację ręcznie.

Wyłącz automatyczną aktualizację 

Wykonaj poniższe czynności, aby zatrzymać automatyczną aktualizację w telewizorze SAMSUNG

  1. Przejdź do Ustawień .
  2. Wybierz Wsparcie.
  3. Wybierz aktualizację oprogramowania.
  4. Wybierz opcję Automatyczna aktualizacja .
  5. Wybierz WYŁ


Modele telewizorów z serii J

Również w telewizorach Tizen z serii J możesz spróbować wyłączyć Menu -> Smart Hub -> Automatyczna aktualizacja aplikacji, aby uniknąć utraty aplikacji przy każdym ponownym uruchomieniu telewizora.

Instalacja ręczna

Mamy informacje, że Samsung zawiesił aplikację ze sklepu z aplikacjami. Możesz jednak ręcznie zainstalować aplikację, pobierając oprogramowanie poniżej, umieszczając go w pamięci USB( FAT32) i umieszczając w gnieździe SAMSUNG USB.

Telewizory Tizen (J / K / M / N / Q / R)

Aplikacja pojawi się na ekranie Moje aplikacje wśród innych aplikacji.

Aplikacje SMART IPTV można pobrać TUTAJ

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

MobiSerwis