Pakiet Rodzinny HD za 9,90 zł w smartDOM

Cyfrowy Polsat uruchamia specjalną promocję w programie smartDOM, z okazji FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 gwarantującą zakup pakietu Rodzinnego HD z 53 kanałami kodowanymi tylko za 9,90 zł/mies. Z promocji może wziąść każda osoba, która zakupi albo posiada jedną z usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu z abonamentem nie niższym niż 49,90 zł: Plus Abonament, Plus Mix lub Internet Power LTE. Jednocześnie, w wartości abonamentu za telewizję, klient utrzyma dostęp do pełnych spotkań siatkarskich Mistrzostw Świata. Pakiet Rodzinny HD zapewnia 53 najpopularniejsze telewizyjne kanały kodowane, oraz 7 HD. Planując jego zakup w programie smartDOM Plusa i Cyfrowego Polsatu, przez pierwsze 3 miesiące odbiorca będzie całkowicie zwolniony z opłacania abonamentu, a przez kolejne miesiące będzie czerpał z usługi z obniżoną aż o 10 zł opłatą miesięczną – za jedyne 9,90 zł. Rabat na telewizję będzie funkcjonował przez cały okres trwania usługi telekomunikacyjnej: telefonu lub Internetu.
Osoby, które użyją aktualnej promocji zyskają dostęp do pełnych 103 spotkań FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 (kanały Polsat Volleyball), które po raz pierwszy odbędą się w Polsce, a zaczną się 30 sierpnia br. meczem Polska-Serbia, rozegranym na Stadionie Narodowym w stolicy Polski. W przyszłości, dzięki dostępowi do kanałów Polsat Sport i Polsat Sport Extra, abonenci pakietu Rodzinnego HD będą mogli obserwować transmisje z pośród innych ważnych wydarzeń sportowych.

 

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter
MobiSerwis