Adventure HD tylko w NC+

Od 1 września 2014 roku nc+ zaoferuje abonentom kolejny nowy kanał – Adventure HD. Wśród platform satelitarnych będzie on oferowany jedynie w nc+. Przez pierwszy miesiąc wszyscy abonenci nc+ będą go mieli w swojej ofercie za darmo. Kanał Adventure HD będzie można oglądać w platformie nc+ pod numerem 81. Przez cały wrzesień będzie on udostępniony abonentom wszystkich pakietów nc+ bezpłatnie, po tym czasie będzie można dokupić go za 1,99 zł miesięcznie.

1 września 2014 roku emisję rozpocznie całkowicie odmienny kanał tematyczny pod marką Adventure HD. W jego propozycji programowej znajdzie się szeroki wachlarz programów produkcji lokalnej i międzynarodowej. W ramówce Adventure HD pojawią się głównie projekty o tematyce przygodowej, informacje z rajdów off-road oraz magazyn o wspinaczkach górskich. Ważnym czynnikiem kanału będą magazyny podróżnicze. Kanał Adventure HD jest adresowany głównie do mężczyzn, a istotną tematyką będą magazyny o łowiectwie i wędkarstwie. Adventure HD będzie także serialem dokumentalnym „Cztery Żywioły” oraz magazynie żeglarskim „Wodny Świat”. Teraz w tym roku na antenie Adventure HD będzie można zobaczyć autorski program „Patrol Drogówki”, w którym kamery telewizyjne pokażą intensywną pracę i życie polskich policjantów. Miłośników historii oraz poszukiwania skarbów zachęcamy do oglądania „Zbieraczy z dzikiego zachodu”. Bohaterowie tego cyklu zaglądają do każdej stodoły, komórki i szopy w szukaniu ukrytych skarbów. Sheldon i Scott są w stanie zakupić wszystko, na czym tylko da się zarobić: od starych motocykli, motorów pamiątek do dzieł sztuki i rzadkich płyt winylowych. Z zmian dla zwolenników sportu przygotowano cykl „Strongman Champions League”, w jakim najsilniejsi strongmani z całego świata walczą ze sobą w wielu rywalizacjach o tytuł tego najmocniejszego i najwytrwalszego. W konkurencjach bierze też udział najsilniejszy Polak – Krzysztof Radzikowski. Kanał Adventure HD będzie udostępniony tylko dla telewizji nc+, i w telewizji kablowej: Inea, Sat-Mont-Service, Sat-Film, Echostar, Idealan, Italnet oraz Winogradzkiej Telewizji Kablowej. Pod koniec września dołączy ponadto do oferty sieci kablowej Toya.


Zbieracze z dzikiego zachodu

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter
MobiSerwis