Nowa odsłona Internet LTE Plus i LTE Plus Advanced w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat wprowadza 14 lutego br. zmiany w ofercie internetowej. W nowej odsłonie Internet LTE Plus i LTE Plus Advanced będzie dostępny w większych niż dotychczas pakietach danych w niższych cenach. W ofercie pojawią się nowe pakiety GB, nowa usługa „Ochrona Internetu” – na próbę do 2 miesięcy bez opłat, możliwość zawarcia umowy na 12 miesięcy oraz dostępny od niedawna Zestaw Internetu Domowego 300, który pozwala na pobieranie danych z szybkością do 300 Mb/s.

Nowa oferta Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie:

 • Pakiety do wyboru:
  30 GB za 30 zł,
  45 GB za 40 zł,
  60 GB za 50 zł
  100 GB za 70 zł.

 • Usługa LTE BEZ KOŃCA w cenie abonamentu od pakietu za 40 zł miesięcznie (klienci mogą z niej skorzystać płacąc 10 zł mniej niż dotychczas).
 • Sprzęt obsługujący LTE Plus Advanced, umożliwiający pobieranie danych z szybkością do 300 Mb/s. Do wyboru m.in.:
  – router mobilny ZTE MF 971V,
  – router stacjonarny HUAWEI B525,
  – Zestaw Internetu Domowego 300.
 • 2 miesiące abonamentu bez opłat i 2 miesiące bez opłaty za udostępnienie sprzętu, jeżeli wybiorą ofertę z modemem lub routerem.
 • Nowa usługa „Ochrona Internetu” – pakiet antywirusowy z 3 licencjami (np. na komputer, tablet i smartfon) na próbę razem z ofertą Internetu. Przy umowie na 24 miesiące można ją testować za darmo przez 2 miesiące, a przy umowie na 12 miesięcy – przez miesiąc. Potem opłata wynosi 9 zł miesięcznie.
  Dzięki usłudze „Ochrona Internetu” użytkownicy otrzymują:
  – bezpieczeństwo loginów i haseł, ochronę przed kradzieżą numeru karty kredytowej,
  – ochronę dzieci przed niepożądanymi treściami w Internecie,
  – ochronę bankowości online zgodną z zaleceniami banków,
  – ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem oraz programami wymuszającymi okup,
  – funkcję Antyzłodziej – możliwość zdalnego czyszczenia smartfonu, jego lokalizację lub blokadę.
 • Możliwość podpisania umowy na krótszy, 12-miesięczny okres. W tej opcji dostępne są również różne pakiety danych, od 15 GB za 30 zł do 50 GB za 70 zł.

Klienci przedłużający umowę dostają dodatkowy pakiet jednorazowy do wykorzystania przez całą długość kontraktu – do 300 GB. Jak informuje operator, oferowany przez Cyfrowy Polsat i Plus Internet LTE obejmuje dziś swoim zasięgiem ponad 99 proc. Polaków.

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

MobiSerwis