Prestashop – pomoc techniczna dla sklepu internetowego

Prestashop — pomoc techniczna dla sklepu internetowego 

Prestashop to jeden z najlepszych oprogramowań do prowadzenia sklepu internetowego. Nic dziwnego, że korzysta z niego tak wiele osób i firm. Prestashop pozwala na tworzenie sklepu i wprowadzanie bieżących zmian bez programisty. W tym celu przyda się jednak na początku odpowiednie wsparcie techniczne. Pomoc Techniczna Prestashop to idealne rozwiązanie. Sprawdźmy, jak działa i jak z niego skorzystać. 

Prestashop Pomoc Techniczna — skuteczne wsparcie dla sklepów internetowych 

Sklep Prestashop daje wiele wspaniałych możliwości. Dzięki temu oprogramowaniu, możemy tworzyć strony w sposób intuicyjny i prosty. A to wszystko z wykorzystaniem funkcjonalnych szablonów, zaprojektowanych według aktualnych trendów. Co więcej, gotowe już sklepy można też modyfikować. To jednak wymaga nieco większej znajomości funkcji oprogramowania. Dlatego właśnie warto wtedy skorzystać z dodatkowej usługi, jaka jest Pomoc Techniczna Prestashop. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich prowadzących sklepy internetowe za pomocą tego właśnie oprogramowania, ponieważ umożliwia zdobycie wiedzy na temat tego, jak wprowadzać wszelkie modyfikacje oraz jak radzić sobie ze wszystkimi kwestiami technicznymi. Dzięki usłudze dowiemy się więcej choćby o importowaniu produktów, czy też o tym, jak zmienić domyślny szablon danej wersji. 

Co oferuje Pomoc Techniczna Prestashop? 

Pomoc Techniczna Prestashop to usługa zapewniająca wsparcie przy prowadzeniu sklepu z użyciem tego właśnie oprogramowania. Jest ona dostępna przez aż 30 dni. W tym czasie możemy liczyć na pomoc w bardzo szerokim zakresie. Przede wszystkim, wraz z nią otrzymujemy specjalny kurs w formie wideo, który nauczy nas obsługi PrestaShop krok po kroku. Taka forma pozwala na szybkie i łatwe przyswojenie wiedzy. 

Czego właściwie dowiemy się dzięki tej usłudze? Na pewno poznamy wszystkie tajniki na temat obsługi sklepu oraz wszelkich możliwych jego konfiguracji. Nauczymy się wprowadzać modyfikacje do szablonów, instalować moduły, czy też wykonywać kopie zapasowe. Ponadto, w przypadku nietypowych problemów i sytuacji awaryjnych otrzymamy również profesjonalną pomoc.  

Prestashop — jak skorzystać z pomocy technicznej? 

Usługa Prestashop Pomoc Techniczna dostępna jest na stronie x13.pl. Może wykupić ją każdy użytkownik sklepu Prestashop, a także każda osoba, która planuje stworzenie sklepu internetowego przy pomocy tego właśnie oprogramowania. Dzięki skorzystaniu z tej usługi, wykonanie profesjonalnej strony będzie dla nas znacznie łatwiejsze i mniej czasochłonne. 

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter

Leave a Reply

MobiSerwis