Telewizja kablowa HD 3 generacji w Skwierzynie

Technologia ciągle gna do przodu, podnosząc standardy i śrubując ludzkie gusta, które już nie lubią oglądania telewizji lub innych materiałów wideo w niskiej jakości. Dziś liczy się cyfrowa telewizja, która cechuje się najwyższą jakością, pełnymi kolorami oraz dostępem do przeróżnych, czasami bardzo awangardowych i ekskluzywnych dodatków.

Czym cechuje się telewizja HD 3 generacji?

Jak już wspomnieliśmy, telewizja to obecnie standard HD. Skrót ten oznacza High Definition, czyli wysoką rozdzielczość. Jednak to nie wszystko – do dyspozycji użytkowników oddano także poprawiony standard dźwięku przestrzennego, który sprawia wrażenie uczestniczenia w obserwowanej na ekranie telewizyjnym akcji. Ale najważniejszą rzeczą jest fakt, iż jest to telewizja przez Internet.

W prostym tłumaczeniu HD 3 generacji (czyli telewizja HD IP) to najwyższa rozdzielczość, kilkaset programów w pakiecie, ale co najważniejsze jest to telewizja emitowana przez łącze internetowe. Nie jest więc wymagana żadna antena, gdzie podczas burzy przy standardowym odbiorze zanikał sygnał. Dekoder niewielkich rozmiarów posiada funkcje nagrywania, cofania oglądanego programu i wiele innych udogodnień niedostępnych jeszcze w i tak bardzo rozbudowanej telewizji cyfrowej satelitarnej czy DVB-T.

Standard ten jako pierwsza w naszej gminie wprowadziła firma SCTI Skwierzyna – Lisek. W ofercie mamy 3 pakiety HD w zróżnicowanej cenie oraz zakresie programowym. Cena pakietów telewizji HD obejmuje także łącze internetowe o prędkości 50 Mbit/s. Czyli reasumując bardzo atrakcyjne ceny w połączeniu telewizji HD z dostępem do Internetu.

Reasumując – obecna telewizja to przede wszystkim telewizja 3 generacji HD. Jeżeli nie mają jeszcze Państwo w swoich domach tego standardu – zapraszamy do współpracy. Z nami telewizja cyfrowa w Skwierzynie zawita także do Państwa domów i odbiorników, potwierdzając wysoką jakość i podnosząc telewizyjne standardy, które już nigdy nie wrócą do czasów rozdzielczości SD.

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter
MobiSerwis