mobiserwis.com.pl – o usługach

Oferta usługowa MobiSerwis obejmuje szeroki zakres fachowych realizacji z branży teletechnicznej oraz teleinformatycznej. Zajmujemy się instalacją anten satelitarnych, a także świadczymy montaż DVB-T. Z uwagi na to, ze naziemna telewizja cyfrowa zdobywa coraz większą popularność, wielu naszych odbiorców decyduje się na nowoczesne dekodery, które znacząco poprawiają jakość odbioru sygnału. Wykonywany przez nas profesjonalny montaż i ustawianie anten telewizyjnych, pokojowych oraz zewnętrznych, to jedyna tak niepowtarzalna okazja ku temu, by oglądać zupełnie za darmo kilkanaście kanałów w rewelacyjnej, cyfrowej jakości HD. Umożliwiamy także całkowicie bezpłatny odbiór nawet kilkuset stacji z satelity – wystarczy dekoder oraz zestaw akcesoriów. Oferujemy Państwu fachową konfigurację takiego zestawu. Skontaktujcie się z nami i przekonajcie się, że instalacja dvb-t oraz ustawienie anteny satelitarnej DVB-S lub DVB-S2 to inwestycja, która wyjątkowo szybko się zwróci. Od tej pory umowy z komercyjnymi platformami tv cyfrowej nie będą już Wam potrzebne – zapomnijcie o wysokich rachunkach!

Z uwagi na szeroki wachlarz naszych działań, telewizja satelitarna oraz naziemna to tylko jeden z profili naszego asortymentu usług. Kolejny segment oferty dedykujemy wszystkim kierowcom z Gorzowa oraz okolic (woj. lubuskie), którzy chcą sprawnie komunikować się z innymi użytkownikami dróg. CB radio pozwala na wyjątkowo efektywną wymianę informacji na temat możliwych utrudnień w ruchu, czy też patroli policyjnych oraz fotoradarów. Jako doświadczeni fachowcy, doradzimy Państwu przy wyborze odpowiednich akcesoriów. Każda zakupiona przez Was antena CB wymaga odpowiedniego ustawienia – wykonamy fachowy montaż oraz podejmiemy się strojenia tego typu

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter
MobiSerwis