Radio Dab+

Szukają Państwo specjalisty, który sukcesywnie i efektywnie wdroży technologię DAB+, czyli technologię dotyczącą radia cyfrowego w Państwa mieszkaniu, domu, aucie lub biurze? Nie ma problemu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

DAB+ (skrót od Digital Audio Broadcasting Plus) w Polsce pojawiło się w październiku 2013 roku – od tamtej pory nowy wymiar radiofonii cyfrowej wdrażany jest na coraz większym obszarze naszego kraju. Z początku wyższa jakość radia dostępna była tylko w Warszawie – teraz jednak proces cyfryzacji nabiera tempa, dzięki czemu z DAB+ korzystać może znacznie większe grono odbiorców.

Powstaje coraz to więcej nadajników, które pozwalają odbierać sygnał radiowy w lepszej, cyfrowej jakości. Wszyscy Klienci, którzy skorzystają z oferty naszej firmy na nową radiofonię cyfrową zyskają wyższą jakość, więcej kanałów oraz oczywiście nowe możliwości, na których radiofonia cyfrowa nie poprzestaje. Co więcej, DAB+ pozwala na przesyłanie obrazów, napisów oraz innych informacji – bardzo przydatne, gdy połączymy radio z nawigacją.

Zalety instalacji DAB+

  • Wyższa jakość sygnału.
  • Łatwiejsze odnajdywanie stacji radiowych – z DAB+ możemy szukać stacji nie tylko po częstotliwości, ale także wpisując nazwę stacji.
  • Większa ilość dostępnych stacji – wraz z cyfryzacją radia, poszerzyła się dostępność kanałów radiowych.
  • Prosta obsługa – radiem DAB+ możemy nawigować za pomocą jednego przycisku.
  • Czysty dźwięk pozbawiony szumów – wyższa jakość dźwięku, bez szumów – nawet podczas jazdy autem.
  • Dodatkowe opcje – dzięki DAB+ możemy przesyłać obrazy, teksty lub slajdy. Możemy także programować nagrywanie audycji i odsłuchiwać nagrania w dowolnym czasie.

Do 2020 roku zasięg DAB+ obejmie całą Polskę. Już teraz proces cyfryzacji radia obejmuje 16 największych miast i ich okolic. Jeżeli szukają Państwo specjalistów, którzy pomogą wdrożyć nową technologię radiową – zapraszamy do kontaktu i współpracy.

MobiSerwis