Netia Soundbox 4K – pierwszy dekoder z Android TV w ofercie Grupy Polsat Plus

1. Netia Soundbox 4K – pierwszy dekoder z Android TV w ofercie Grupy Polsat Plus

Netia Soundbox 4K to nowy dekoder oferowany przez Grupę Polsat Plus, który jest pierwszym sprzętem z systemem operacyjnym Android TV. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, użytkownicy będą mogli korzystać z różnorodnych funkcji i aplikacji dostępnych na platformie Android TV, takich jak YouTube, Netflix, Disney+, HBO Max i wiele innych. Dekoder został wyposażony w wbudowane głośniki, które korzystają z technologii Dolby Atmos zoptymalizowanej przez firmę Bang & Olufsen, zapewniając użytkownikom czysty i głęboki dźwięk przestrzenny.

Netia Soundbox 4K to nie tylko nowoczesne rozwiązanie multimedialne, ale również propozycja dostawcy usług telekomunikacyjnych. W połączeniu ze światłowodem o prędkości nawet do 2 Gb/s oraz usługami mobilnymi ze smartfonami 5G, dekoder Netia Soundbox 4K staje się najbardziej zaawansowanym urządzeniem na rynku polskim. Dzięki temu użytkownicy będą mogli cieszyć się wysoką jakością obrazu 4K oraz szeroką gamą dostępnych treści rozrywkowych. Nowy dekoder będzie dostępny dla abonentów telewizji 4K za dodatkową opłatą w wysokości 30 zł miesięcznie.

2. Ewolucja identyfikacji wizualnej marki Netia

Zmiany identyfikacji wizualnej marki Netia są częścią projektu harmonizacji i rebrandingu marek Grupy Polsat Plus, który został zrealizowany w połowie 2021 roku. Projekt ten stanowi unikalne przedsięwzięcie marketingowo-reklamowe o globalnym zasięgu. Nowa identyfikacja wizualna marki Netia jest wyrazista i spójna zarówno na poziomie strategicznym, jak i wizualnym. Pozwala szybko kojarzyć markę Netia i jej ofertę. Jednocześnie podkreśla przynależność wszystkich marek do jednej Grupy Polsat Plus.

Ewolucja identyfikacji wizualnej marki Netia obejmuje wymianę logotypu Netia m.in. w materiałach reklamowych oraz infrastrukturze. Zmiany te będą wprowadzane stopniowo, a firma zachowuje swoją autonomię pomimo przynależności do Grupy Polsat Plus od 2018 roku. Marka Netia ma za sobą ponad 30-letnią historię, podczas której przeszła trzy duże zmiany wizerunku. Teraz, dzięki nowej identyfikacji wizualnej, marka ta nadal będzie wykorzystywana i rozwijana przez Grupę Polsat Plus jako silny dostawca usług telekomunikacyjnych, multimedialnych oraz zaawansowanych rozwiązań ICT pod marką NetiaNext.

3. Przeznaczenie i funkcje dekodera Netia Soundbox 4K

Dekoder Netia Soundbox 4K oferuje użytkownikom wiele możliwości i funkcji, które sprawiają, że jest to urządzenie idealne do domowego użytku. Jego głównym atutem jest wysoka jakość obrazu 4K, która pozwala cieszyć się kinowym doświadczeniem w zaciszu własnego salonu. Dzięki tej technologii, obrazy są wyraźne, szczegółowe i pełne kolorów, co sprawia, że oglądanie ulubionych filmów czy programów telewizyjnych staje się jeszcze bardziej emocjonujące.

Kolejną istotną funkcją dekodera Netia Soundbox 4K jest dźwięk przestrzenny Dolby Atmos. Dzięki temu użytkownicy mogą doświadczyć dźwięku o niezwykłej głębi i czystości. Technologia Dolby Atmos pozwala na precyzyjne określenie położenia dźwięków w przestrzeni, co sprawia, że dźwięk jest bardziej realistyczny i immersyjny. W połączeniu z wbudowanymi głośnikami zoptymalizowanymi przez firmę Bang & Olufsen, dekoder Netia Soundbox 4K zapewnia niezapomniane wrażenia dźwiękowe podczas oglądania filmów, słuchania muzyki czy grania w gry.

4. Autonomia marki Netia w Grupie Polsat Plus

Netia, mimo że od 2018 roku jest częścią Grupy Polsat Plus, zachowuje swoją autonomię. To oznacza, że firma nadal ma możliwość podejmowania decyzji i realizowania swojej strategii niezależnie od innych marek w grupie. Ta autonomia jest ważna dla marki Netia, ponieważ pozwala jej utrzymać swoje unikalne cechy i wartości, które budowała przez ponad 30 lat istnienia.

Jednocześnie Grupa Polsat Plus docenia potencjał marki Netia i zamierza go wykorzystać. Netia nie tylko jest silną marką w branży telekomunikacyjnej i multimedialnej rozrywki, ale również rozwija się jako dostawca usług chmurowych i integrator zaawansowanych rozwiązań ICT pod marką NetiaNext. Dzięki temu marka Netia nadal będzie miała możliwość rozwijania się i oferowania innowacyjnych usług swoim klientom.

5. Partnerzy projektu: Bang & Olufsen i Dolby

Współpraca firmy Sagemcom z renomowanymi firmami Bang & Olufsen oraz Dolby przy tworzeniu dekodera Netia Soundbox 4K przynosi wiele korzyści dla użytkowników. Dzięki tej współpracy, dekoder został wyposażony w wbudowane głośniki zoptymalizowane przez firmę Bang & Olufsen, co gwarantuje wysoką jakość dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Użytkownicy będą mogli cieszyć się czystym i głębokim dźwiękiem, który sprawi, że oglądanie filmów, słuchanie muzyki czy granie w gry stanie się jeszcze bardziej immersyjne.

Ponadto, dzięki technologii Dolby Atmos i zoptymalizowanym głośnikom Bang & Olufsen, dekoder Netia Soundbox 4K zapewnia niezapomniane wrażenia dźwiękowe. Użytkownicy będą mogli doświadczyć dźwięku o niezwykłej głębi i czystości, który precyzyjnie określa położenie dźwięków w przestrzeni. To sprawia, że dźwięk jest bardziej realistyczny i wprowadza nas w świat filmowych czy muzycznych emocji. W połączeniu z wysoką jakością obrazu 4K, dekoder Netia Soundbox 4K staje się kompletnym rozwiązaniem multimedialnym, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

6. Kampania reklamowa Netii z udziałem Katarzyny Kwiatkowskiej

Kampania reklamowa Netii, w której występuje Katarzyna Kwiatkowska jako „Bogini Nieziemskiej Rozrywki”, jest kolejnym etapem promocji marki i oferty dostępnej dla abonentów. W ramach kampanii telewizyjnej emitowane będą 30-sekundowe spoty reklamowe, które promują pakiet: Światłowód, Telewizja, Disney+ przez 3 miesiące na start za 0 zł, a następnie za 75 zł miesięcznie. Reklamy Netii będą emitowane na kanałach Grupy Polsat Plus oraz TVN Warner Bros. Discovery.

Kampania reklamowa Netii nie ogranicza się tylko do telewizji. Spoty reklamowe będą również dostępne w Internecie oraz na tyłach autobusów w wielu polskich miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Katowice, Tychy, Sosnowiec, Wrocław, Trójmiasto, Lublin i Gliwice. Dzięki temu kampania dotrze do szerokiego grona odbiorców i zaprezentuje im atrakcyjną ofertę Netii. Za przygotowanie kampanii odpowiada agencja Red8 z Grupy Dentsu, a za zakup mediów Iprospect (Grupa Dentsu). Spoty reklamowe zostały wyprodukowane przez firmę TFP.

 

Jeśli zainteresował cię ten temat zapisz się do newslettera, o kolejnych nowościach dowiesz otrzymując wiadomość na swoją skrzynkę email.

Newsletter

Leave a Reply

MobiSerwis