Alarmy

Nasza firma jest specjalistą w zakresie alarmu w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach – zajmujemy się jednak nie tylko alarmami, ale i dystrybucją urządzeń, które służą do wykrywania i alarmowania właściciela obiektu.

Doświadczenie i wiedza

Montaż instalacji alarmowej to nie koniec naszej obsługi – nigdy nie zostawiamy naszych klientów samych sobie. Chcąc odpowiedzieć na wysokie wymagania odbiorców naszych usług po zakończonym montażu gwarantujemy szkolenie delegowanym pracownikom. Dzięki przekazanym przez nas wskazówkom wszyscy będą wiedzieć jak w prawidłowy sposób obsłużyć takowy system.

Opieka serwisowa naszej strony również jest możliwa – jeśli tylko nasz klient ma takie życzenie. Jedno jest pewne – z naszej strony można bez względu na wszystko liczyć na instrukcję obsługi wraz z gotowym zestawem do monitoringu.

W naszej ofercie można liczyć ponadto na montaż:

  • alarmu domowego
  • alarmu biura
  • alarmu sklepu

Bez względu na to czego Państwo potrzebują gwarantujemy kompleksowe wykonanie zlecenia oraz najlepszą cenę na rynku. Dzięki temu, iż oferowane przez nas system alarmu oferują inteligentne technologie mogą być Państwo pewni, iż poprzez ich zamontowanie liczba osób do nadzorowania budynku i obsługi systemu zostanie znacznie zmniejszona, co pociągnie za sobą liczne oszczędności.

Cennik montażu instalacji alarmowej.
Cena montażu instalacji alarmu w głównej mierze zależy od kosztu użytych do jej wykonania urządzeń oraz przewodów. Instalacja jest inwestycją na lata więc zalecamy montaż urządzeń dobrej jakości. Firma Mobiserwis  do wykonywania swoich instalacji stosuje urządzenia oraz przewody tylko sprawdzonych i renomowanych producentów. Nie warto samemu kupować najtańszych i nie sprawdzonych kamer, rejestratorów a potem samemu próbować ich instalować. Obecne produkowane systemy monitoringu renomowanych producentów są bardzo zaawansowane technologicznie w różnorodne funkcje umożliwiające uzyskanie jak najlepszego obrazu z kamer, czasu zapisu, oraz inteligentnego monitoringu. Mogą nie być w pełni wykorzystane jeżeli montażu dokona nie przeszkolona do tego celu osoba.  Do instalacji alarmowej stosujemy wyłącznie urządzenia profesjonalnej firmy JABLOTRON.

W razie jakichkolwiek pytań tudzież wątpliwości odnośnie do naszych usług zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy.